Systemy audiowizualne

Barco Clickshare - Instalacja i obsługa w instrukcji krok po kroku.

Barco Clickshare - hi-endowy sprzęt konferencyjny dla niewtajemniczonych.

Przypominamy, że jeśli zdecydujesz się przeczytać tylko ten tekst, a nie instrukcję, robisz to na własne ryzyko. Jako integratorzy zakładamy, że instrukcja zostanie przeczytana i będzie przestrzegana.

Z czego składa się zestaw?

Do wideokonferencji BARCO clickShare?

  • Podstawa urządzenia jest wykończona w gustowny sposób. Posiada dwie wyraźne anteny. Gniazda HDMI i mini jack znajdują się z tyłu urządzenia.
  • Pilot podłączany przez USB. Wykonany z wytrzymałego aluminium i gumy, dioda wokół przycisku funkcyjnego wskazuje, czy pilot jest włączony czy wyłączony.
  • Kabel zasilający z wymiennymi końcówkami do gniazdek europejskich, brytyjskich i amerykańskich.
  • Skrócona instrukcja uruchomienia urządzenia (i to jeszcze! ).

Podłączanie Clickshare

Im krótszy jest kabel HDMI, tym mniejsze straty sygnału. Zalecamy kable, które nie są dłuższe niż pięć metrów.

Podłącz pilota bezpośrednio do portu USB w komputerze. Pozwoli to na wyświetlenie próbki filmu z laptopa lub komputera stacjonarnego. Zostanie on wtedy rozpoznany jako pendrive, który posiada sterowniki Win lub iOS. Najpierw uruchamiamy aplikację ze sterownikami, a następnie naciskamy przycisk na naszym pilocie, aby wyświetlić obraz na wyświetlaczu. Analogicznym rozwiązaniem byłoby przesłanie dźwięku bezpośrednio do głośników systemu konferencyjnego lub matrycy audio.

Wireless Clickshare

Po podłączeniu (w przypadkach urządzeń z systemem iOS) wchodzimy do centrum sterowania tabletu/telefonu klikając w dolny pasek i wybierając AirPlay. Następnie należy wybrać opcję BARCO Stream. Po wykonaniu tych czynności mobilny wyświetlacz pojawi się na Twoim większym ekranie.

 

Barco Clickshare został zaprojektowany jako część rozwiązania konferencyjnego. Pozwala na jednoczesne połączenie dwóch urządzeń.

 

Takich jak para lub komputer z tabletem. Clickshare automatycznie dzieli i skaluje ekran telewizora lub projektora tak, aby obraz z tabletu znalazł się po drugiej stronie. Odbywa się to bez utraty jakości i bez wpływu na proporcje obrazu.

Statyczne obrazy są przesyłane z niesłyszalnym opóźnieniem. Z kolei przy wyświetlaniu filmów widać lekki spadek płynności, ale bez negatywnego wpływu na materiał.

Jesteśmy przekonani, że BARCO ClickShare to najlepszy wybór dla wideokonferencji, spotkań, wykładów i prezentacji. Jego kompatybilność, szybkość, łatwość obsługi i niewielkie rozmiary (nie wspominając o estetyce) sprawiają, że jest to świetna opcja. Instalacja w dowolnym miejscu ułatwi prowadzenie wideokonferencji, spotkań, wykładów czy prezentacji.

Jest to jeden z najlepszych i najbardziej profesjonalnych systemów do komunikacji online w dobie coraz częstszych rozwiązań do prowadzenia zdalnych konferencji.

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w instalacji sprzętu audio-wideo w swoim biurze.

Zobacz również