Urządzenia AV

Yealink UVC84 - kamera do wideokonferencji

Yealink UVC84 to kamera 4K PTZ, która zapewnia doskonałą jakość i szczegółowość obrazu. Posiada kamerę 4K z automatyczną migawką i integracją audio, aby uchwycić każdy szczegół i moment, zapewniając realistyczne wrażenia.

Kamera UVC84 ma szerokie pole widzenia 80 stopni, a mechaniczne przechylanie i panoramowanie za pomocą pilota zdalnego sterowania i wtyczki oprogramowania Yealink Camera Control pozwala na bardziej efektywną współpracę. UVC84 jest idealna do profesjonalnych przestrzeni konferencyjnych ze względu na nowoczesny design i opcje montażu.

Kamera UVC84 generuje obraz 4K o wyjątkowej ostrości i płynności. Dokładnie odwzorowuje każdy szczegół i kolor, zapewniając doskonałe wrażenia wideo. Łatwo i płynnie łączy się z mikrofonem VCM34 lub soundbarem VCM38 i Yealink, aby zapewnić doskonałe wrażenia dźwiękowe dla wszystkich w średniej wielkości pomieszczeniu.

Kamera UVC84 posiada 12-krotny zoom optyczny i 3-krotny zoom cyfrowy. Ma również 80-stopniowy kąt widzenia, dzięki czemu może objąć dużą salę konferencyjną. Kamera UVC84 ma doskonałą funkcję automatycznego kadrowania, która pozwala na automatyczne sterowanie pozycją kamery i bardziej efektywne skupienie się na spotkaniu, eliminując potrzebę ręcznej regulacji PTZ.

Nowoczesna konstrukcja kamery UVC84 i opcje montażu (na telewizorze, na ścianie, na suficie, na stojaku monitora lub na statywie) umożliwiają jej dostosowanie do każdej profesjonalnej sali konferencyjnej.

Zobacz również