Urządzenia AV

BARCO CLICKSHARE: System konferencyjny

Barco Clickshare to system bezprzewodowej transmisji, który umożliwia udostępnianie treści w salach konferencyjnych. Jest to system, który przeznaczony jest do bezprzewodowej transmisji obrazu. Bezpieczeństwo transmisji danych zapewnia poufność treści.

PRZYCISKI CLICKSHARE

Przyciski ClickShare mogą służyć do podłączenia dowolnego komputera przenośnego do bazy ClickShare.

Przycisk można również podłączyć do dostępnego portu USB i po szybkiej konfiguracji, jednym kliknięciem udostępnić obraz z urządzenia na centralnym wyświetlaczu. Możliwe jest podłączenie do 16 nadajników do jednego odbiornika i wyświetlanie dwóch ekranów jednocześnie.

Barco Clickshare umożliwia bezprzewodową transmisję wideo natychmiast z komputerów poprzez nadajniki USB, a także urządzeń z systemem iOS lub Android za pomocą aplikacji.

  • AirPlay mirroring w systemach iOS 9.0 i iOS 12.0
  • MAcOS 10.14
  • GoogleCast Android 8
  • Miracast dla Windows 10

Ułatwi to również wygłaszanie przemówień, ponieważ można szybko przełączać się między urządzeniami do prezentacji, takimi jak smartfon, tablet czy laptop. Będą one zatem bardziej profesjonalne, efektywne i prostsze.

Zdalne zarządzanie to kluczowa cecha każdego systemu konferencyjnego.

System konferencyjny i nie tylko

Stylowy pojemnik BarShare, o nowoczesnym wyglądzie, służy również do przechowywania czterech przycisków ClickShare jednocześnie. Pomaga on również utrzymać porządek podczas spotkań, przechowując przyciski, gdy nie są używane.

Przycisk komunikacji bezprzewodowej można podłączyć do jednostek bazowych ClickShare, aby wyświetlić urządzenie na odpowiednim ekranie. Przyciski można łatwo podłączyć do dowolnej jednostki bazowej BARCO ClickShare.

Jest to jeden z najbardziej profesjonalnych systemów do komunikacji online i obowiązkowe narzędzie dla każdej firmy, która organizuje wideokonferencje.

Połącz ludzi, treści i pomysły. Udostępniaj treści i pomysły na każdym spotkaniu za pomocą jednego kliknięcia. Bez pośpiechu. Bez niechlujnych kabli Bez niechlujnych kabli.

Potrzebujesz pomocy w wyposażeniu swojego biura w nowoczesny sprzęt audio? Skontaktuj się z nami.

Zobacz również